Technik údržby vstřikovacích strojů(m/ž), Freistadt, 3000 euro/měsíc

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Mühlkreisbahnstraße, Linec, Rakousko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Údržbářské práce(opravy, údržba a optimalizace) vstřikovacích a automatizačních systémů
- Provádění elektrických, mechanických, hydraulických a pneumatických činností ve výrobním prostředí
- Poradenství a podpora výroby s ohledem na systémové problémy
- Řešení problémů pro systémy vstřikování, montáže a balení
- Spolupráce a realizace zlepšovacích projektů v rámci 5S a CIP
- Dokumentace všech činností údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda od 3.000 euro/měsíc
- Atraktivní sociální benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání v oboru elektrotechnik/elektronik
- Pracovní zkušenosti ve výrobě výhodou
- Znalost MS Officce, zkušenost se SAP
- Schopnost pracovat v týmu, výrazná samostatnost a odolnost
- Ochota pracovat ve směnném provozu(38H/týden)
- Německý jazyk na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4592114  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.