Logistik (ž/m)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Domažlice, Okres Domažlice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajišťovat dodávky materiálu pro výrobu a případné změny v dodání, odpisy materiálu
• Kmunikovat se zákazníkem nebo dodavatelem
• Zakládat objednávky od zákazníka do systému
• Odesílat odvolávky, ošetřovat hlášení změn a zapracovávat do systému
• Pečovat o kmenová data nového materiálu a výrobků
• Změnový proces (zjištění zásob u dodavatele a dohodnutí termínu změny a jeho případná aktualizace),
• Komunikovat s oddělením nákupu v zahraničí – nastavení objednávkových termínů
• Plánovat a organizovat vývoz včetně speciální přepravy
• Sledovat náklady na speciální přepravy, případné přeúčtování
• Spoluúčast na zlepšování produktu / procesu; uvolňování dílů / produktů do sériové výroby včetně
• Zajištění měření těchto dílů, provádění auditů interních (proces a systém) a externích (u zákazníka)
• Nastavovat základní data pro toky materiálů z příjmu až po výrobu, vytvářet skladovací pozice (vyjma výrobního prostoru), nastavovat balicí předpisy v SAP
• Zajišťovat vyrovnanou výrobu na 4 – 6 týdnů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí
• Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu
• Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy
• Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč)
• Dovolená nad rámec zákoníku práce
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím
• Dotované závodní stravování
• Firemní posilovna zdarma
• Firemní kulturní akce
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme zkušeného Logistika s nadšením pro efektivitu a průkopnické řešení. Pokud chcete ukázat své schopnosti v oblasti logistických procesů a získat nové zkušenosti v dynamickém prostředí, neváhejte a přihlaste se na tuto pozici ještě dnes!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka PODMÍNKOU
• Znalost v procesů v oblasti logistiky
• Znalost práce na počítači, orientace v SAP výhodou
• Komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4592116  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.