Reagujte bez životopisu

Svářeč, seřizovač do výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha (nastavení / seřízení) svářecího robota, provádění menších programových úprav
• Kontrola parametrů svařování a výsledků svařování, vyčištění svařených součástí
• Příprava a sestavování dílů před svařováním, dohled na výrobním cyklem zařízení, dle potřeby provádění korekcí
• Samostatné odstraňování poruch na zařízení
• Základní údržba stroje dle kontrolního seznamu (preventivní údržba)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v novém moderním závodě

• V roce 2023 pouze ranní směny
• 25 dní dovolené
• Zaměstnanecké benefity ve formě příspěvku na dopravu, stravenky v hodnotě 150Kč/den atd.
• Nadstandartní mzdové ohodnocení podle zkušeností
• Odměna za doporučení 3 000 Kč
Po 6 měsících pracovního poměru pod agenturou převod do kmene.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

HR business partner společnosti Jungheinrich, hledá do nově začínajícího provozu
šikovné zaměstnance se zkušenostmi ve svařování metodou MAG.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU technického směru (ideálně zámečník, svářeč)
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Platné svářečské oprávnění na svařovací metodu MAG dle normy ISO 9606-1
• Platné oprávnění svářečského personálu pro automatizované svařování dle normy ISO 14732 výhodou
• Základní znalost práce v ERP systému SAP výhodou
• Samostatnost, zodpovědnost (v budoucnu 3 směnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4592752  Datum zveřejnění: 2.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.