Facility manager a energetik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost o oblast facility a energií
- jednání s dodavateli
- vedení auditů a kontrol, zajištění souladu s platnou legislativou
- vedení týmu údržby
- organizace PO, BOZP, environmentální problematika
- řízení ISO dokumentace, organizace interních auditů
- optimalizace provozů s cílem snižování nákladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba
- příspěvek na dojíždění

- stravenky
- 25 dní dovolené + 3 dny sick days
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Multisport karta
- další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- prokazatelná praxe na podobné pozici min. 3 roky
- zkušenosti s přípravou a vedením auditů
- velmi dobrá znalost MS Office
- AJ/NJ na středně pokročilé úrovni (B2)
- zkušenost s vedením týmu
- ŘP sk. B
-  organizační schopnosti, komunikace, pečlivost
- aktivní, odpovědný, asertivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4596883  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.