Finanční účetní (ž/m) - bez znalosti cizího jazyka !

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví
• Zodpovědnost za finanční účetnictví 2 společností s ručením omezeným
• Pořizování, zúčtovávání a kontrola dodavatelských faktur – dodání materiálu, výkony služeb, investice, dopravní faktury
• Kontrola údajů z přijatých dokladů na sjednané obchodní podmínky a dodací listy
• Odsouhlasování skladových příjmů na fakturaci
• DPH – přiznání, kontrolní hlášení
• Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
• Archivace účetních dokladů
• Vedení pomocné pokladní evidence
• Sestavení roční účetní závěrky
• Komunikace a spolupráce s daňovým poradcem
• Účtování zemědělské produkce – po zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující ohodnocení 40.000 – 50.000 Kč
• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• 13. a 14. plat
• Docházkový bonus 1500,-Kč
• Pružná pracovní doba
• Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
• Příspěvek na životní pojištění
• Stravenkový paušál
• Náborový příspěvek 20 tisíc Kč, atd.
• 5 týdnů dovolené
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme finanční účetní nebo účetního, který se chce připojit k našemu týmu!
Pokud se cítíte jako ryba ve vodě v oblasti čísel a účetnictví, pak je toto místo přesně pro vás. Jako finanční účetní budete hrát klíčovou roli v naší organizaci, zajistíte, že naše finanční záznamy jsou bezchybné a přesné.
Pokud jste detailní a pečlivý profesionál, který se orientuje v komplexním světě čísel, pak jsme tým, do kterého patříte! Nabízíme vám příležitost rozvíjet své dovednosti a kariéru v rámci prostředí, které ocení vaši odbornost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe z pozice finanční účetní
• Zkušenost se systémem Helios výhodou
• Znalost cizího jazyka výhodou, ale né podmínkou
• Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců