HeRo personální konzultant /ka s angličtinou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HeRo konzultant WANTED!

Do našeho HR týmu do kanceláře v centru Prahy hledámeneoficiálního detektiva, psychologa, právníka, učitele a tvůrce míru v jednom, který se stane naším dalším superhrdinou v oblasti zaměstnávání uchazečů o práci.
Máš zkušenosti s personalistikou a nezalekneš se každodenních výzev? Pokud dokážeš komunikovat i v angličtině, potřebujeme právě Tebe!

Co HeRo čeká?
 - výkon klíčové pozices agenda od A do Z- pohovory s uchazeči, komunikace s klienty,  péče o přidělené zaměstnance, tvorba inzerce, pracovních smluv a lékařských prohlídek, evidence docházek, reporty
 - podílení se natvorbě HR strategie
-  spolupráce se zaměstnanci všech národností, jazyků a kultur
- poskytování personálního poradenství,ale takyadministrativa, HR Controling a mzdy
Pražská pobočka naší společnosti je dlouhodobě jednou z nejvíce vytížených poboček v České republice a náš nový HeRo ji posune zase o kus dál.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobrou práci, dobrá odměna!

- zaměstnání na HPPv naší  společnosti Hofmann Wizard

- kolektiv HeRo superhrdinů, co táhnou za jeden provaz a mají rádi výzvy
- myslíme též na odpočinek a proto Ti nabízíme 5 týdnů dovolené
- ucelený program zaškolení pro našeho nového HeRo kolegu/yni
- další super benefityjako například stravenky, jazykové kurzy, MULTISPORT kartu, penzijní/životní pojištění, narozeninový den volna, dovolenou nad rámec 25 dní, odměny za senioritu a další
- prostor pro seberealizacia růst, různorodosta prostor pro vlastní kreativitu

- v neposlední řadě Super HeRo tým, a po práci? Přeci legraci!

Budeš náš nový HeRo? Je to na Tobě!
Pokud Tě naše pozice zaujala a rád/a by ses zúčastnil/a výběrového řízení, dej nám o sobě vědět! Připoj strukturovaný životopis a my se Ti ozveme!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?
- znáš a máš znalost klasického HR, výhodou je zkušenost práce v personální agentuře
- domluvíš se a nebojíš se mluvit anglicky
-  orientuješ se v pracovní legislativěa zákoník práceje Tvůj kamarád
- jsi sympaťák/čkas dávkou empatie, důslednosti a zodpovědnosti
- dokážeš se rychle a samostatně rozhodovati pod tlakem
-  rád řídíš a vlastníš řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4754106  Datum zveřejnění: 2.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.