Mechanik - údržbář (m/ž)- 40.000 - 45.000 Kč, doprava zajištěna

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kandidáty na pozici strojního - elektro mechanika. Není nutné mít vyhlášku 50, ani praxi z výrobní společnosti. Vhodné i pro absolventy učiliště či střední školy v oboru elektro nebo strojní.

• Opravy a seřizování jednoúčelových výrobních a kontrolních strojů
• Preventivní údržby
• Práce s technickou dokumentací
• Odepisování použitých dílů a požadavky na nové náhradní díly

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 40.000 – 45.000 Kč
• 13 mzda (polovina na dovolenou a polovina na vánoce)
• Příspěvek na dojíždění nebo autobusové svozy na všechny směny i případné přesčasy
• Vario konto
• Firemní stravování - 45 Kč/jedno jídlo
• 5 týdnů dovolené
• Garantujeme každoroční navýšení základní mzdy
• Různé firemní akce (den zdraví, vánoční oslava, apod.)
• Nástup přímo pod firmu do kmene ihned či dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Elektro nebo technické vzdělání
• Praxe na podobné pozici velkou výhodou
• Znalost pneumatiky a senzoriky
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat na 3 směny
• Ochota naučit se nové věci
• Vyhláška 50 není nutná
• Přijmeme i absolventy učiliště nebo střední školy v oboru elektro nebo strojní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců