Strojní mechanik (m/ž) - cca 40.000 Kč v čistém

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme parťáka! Rádi bychom našli dalšího kolegu, co umí vzít za pořádnou práci na údržbě. Nebojí se práce na fréze, soustruhu, ale ani manuálních oprav.

• Zajistit celkovou údržbu strojů vč. dodržování preventivních údržeb
• Opravovat a zkoušet zařízení dle specifikací
• Demontovat vadné nástroje, sestavit, opravit nebo vyměnit vadné součásti
• Zkontrolovat přesnost a kvalitu hotových dílů, nástrojů nebo podsestav
• Číst a interpretovat technické výkresy a specifikace
• Používat a udržovat příslušné měřící přístroje a normy
• Schopnost používat frézky a soustruhy
• Zajistit pravidelný servis a řešení problémů týkajících se strojů
• Pomáhat operátorům ohledně provozu strojů a jejich částí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Zajímavé platové ohodnocení ( cca 40.000 Kč v čistém).
• Měsíční bonus
• Nadstandardní příplatky za noční, práci o víkendu a ve svátek (svátek 200%)
• 13. plat
• Příspěvek na dopravu (3,5 Kč/km)
• Věrnostní a měsíční docházkový bonus
• Stravenky 150 Kč / směna
• 750 Kč / měsíc - příspěvek na zdraví, sport a kulturu / Multisport karta
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce
• Nástup možný ihned přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odborné technické vzdělání
• Praxe z výrobního/průmyslového prostředí výhodou
• Zkušenosti s mechanikou, údržbou, opravami včetně analýzy poruch
• Umět číst a interpretovat technické výkresy a specifikace
• Zkušenosti s údržbou výrobních zařízení, s obsluhou fréz, soustruhu
• Zkušenost s obsluhou tlakových nádob, nízkotlakých kotlů a plynových zařízení
• Základní zkušenost se svářením elektroda a CO2 a obsluhou pracovních plošin
• VZV průkaz výhodou
• Znalost MS Office
• Komunikační dovednosti, týmovost, organizační schopnosti
• Ochota práce na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4776870  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc