Mistr technologie rychloběžných lisů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - jih
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

️ Jsme "IN"! Moderní firma z oboru automatizace a svištíme kupředu! Do našeho týmu sháníme specialistu technologie pro oblast rychloběžných lisů, který oboru rozumí a umí anglicky nebo německy. Pokud máte zkušenost s rychloběžným lisem Bruderer nebo podobným lisem - FOFREM K NÁM! ODMĚNA JISTÁ! V případě stěhování za prací se změnou pomůžeme!

Lokace: Plzeňský kraj Vzdělání: Středoškolské vzdělání Zkušenosti: Minimálně 5 let v oboru ️ Jazykové dovednosti: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni Řidičský průkaz: Skupina B Technické znalosti: Praxe s rychloběžnými lisy Bruderer třídy BSTA 75-125, 510 - 125B2 nebo podobnými
- provádění přejímek nových strojů u dodavatelů
- školení personálu na obsluhu a údržbu
- technický dozor nad strojovým parkem
- spolupráce na dané technologii (DE, CZ)
- zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením
- definice nastavení strojů a nástrojů, údržbové plány a postupy
- hledání aktuálních problémů a jejich řešení
- administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní finanční ohodnocení
- relokační balíček v případě změny bydliště - se změnou pomůžeme!
- částečné přizpůsobení pracovní doby
- dvakrát ročně prémie
- 5 týdnů dovolené
- odborná a jazyková školení
- benefitní program příspěvků na dovolenou, kulturu, sport, masáže, vzdělání
- firemní kantýna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
- praxi s rychloběžnými lisy Bruderer třídy BSTA 75-125, 510 - 125B2 nebo podobnými
- zkušenost s aplikací tváření kontaktních prvků v automobilovém průmyslu
-AJ/NJ na středně pokročilé úrovni
- ŘP sk. B.
- schopnost provádět přejímky nových strojů u dodavatelů
- pokročilé komunikační schopnosti a chuť předávat zkušenosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců