Konstruktér

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá domácí a průmyslovou automatizací, hledáme nadšence na pozici: Konstruktéra.

 Technická pomoc a technické podklady pro obchod
 Zpracování analýz a návrhů řešení
 Analýza návrhů pomocí specializovaných programů
 Technické výpočty konstrukčních dílů a stanovování technických podmínek
 Vypracovávání technických podkladů a konstrukčních řešení
 Provádění konstrukčních výpočtů
 Nalézání optimálního konstrukčního řešení nových výrobků
 Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů ve spolupráci s technology
 Tvorba podkladů pro výrobu a komplexní zpracovávání technických výkresů
 Tvorba uživatelské dokumentace, včetně návodů pro používání výrobků, a provádění změn ve stávající dokumentaci
 Výroba a testování prototypů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
 Zázemí malé, flexibilní firmy
 Zajímavé mzdové ohodnocení – roční bonus
 Pružná pracovní doba
 5 týdnů dovolené
 Příspěvek na penzijní připojištění
 Podpora profesního a jazykového vzdělávání
 Další odborný a profesní růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 VŠ/SŠ vzdělání technického směru (pozice vhodná i pro absolventy)
 Praxe v oboru výhodou
 Zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
 Znalost Solidworks výhodou
 Uživatelské programy MS Office, Outlook
 Angličtina - min. pasivní úroveň
 Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
 Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4778671  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.