Strojní zámečník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Strojní zámečník.

Do mechanické dílny hledáme čestného, manuálně zručného a technicky zaměřeného kolegu nebo kolegyni, který by se věnoval zámečnické a montážní práci při výrobě našich produktů dle konstrukční a výrobní dokumentace. Náplní práce by byla montáž výrobků pro trakční vedení, signalizaci nebo výhybkové systémy městské hromadné dopravy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaškolení
• jistota zaměstnání v zavedené společnosti
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat v souladu s výsledky celé společnosti
• cafeteries
• stravenky
• jazykové kurzy
• příspěvek na životní a penzijní připojištění
• příspěvek na MultiSport kartu
• další benefity, které jsou silnou a pevnou součástí naší firemní sociální politiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• čestné a otevřené jednání
• technické myšlení
• manuální zručnost
• praxe v oboru (je jen výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4778675  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.