Servisní technik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisního technika pro dieselové agregáty,pro našeho významného klienta specializujícího se na oblast datových center.

• Servis a opravy elektrických součástí dieselových agregátů o výkonu až 1000 kVA.
• Instalace elektroinstalací a řídících systémů spojených s těmito agregáty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační mzdové ohodnocení základ + příplatky a motivační odměny.
• Pravidelná školení (i mimo ČR) a možnost dalšího profesního růstu.
• Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu.
• 25 dní dovolené, 4 Sickdays
• Osobní automobil i k soukromým účelům
• Firemní akce
• Nástup ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU nebo SOŠ se zaměřením elektro
• Platná Vyhláška č.50/1978 Sb. min. §6
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Praxe s instalací nebo servisní praxe na diesel agregátech je velkou výhodou
• Běžnou znalost práce na PC – Excel, Word, Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4778676  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.