Tester řídících systémů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dopravním průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Tester řídících systémů.

• příprava a vytváření testovacích scénářů k danému projektu;
• provádění funkčních zkoušek na naší zkušebně;
• hodnocení výsledků zkoušek a vydávání zkušebních protokolů;
• správa příslušné dokumentace k provádění zkoušek;
• komunikace s projektanty a vývojáři během testování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu),
• možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání,
• prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení,
• 13. plat podle výsledků společnosti,
• 5 týdnů dovolené,
• příspěvek na MultiSport kartu,
• jazykové kurzy,
• stravenky,
• příspěvek na životní a penzijní připojištění,
• cafeterie,
• a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• pečlivost a systematičnost;
• schopnost samostatné i týmové práce;
• ochotu učit se nové věci;
• znalost čtení obvodových a montážních schémat;
• znalost práce se základní měřící technikou;
• znalost AJ na úrovni práce s technickou dokumentací.
Výhodou:
• zájem o dopravní techniku;
• základní znalosti elektroniky;
• znalost PLC systémů (používáme B&R) ;
• zkušenosti s automatizovanými testy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4778679  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.