Elektromechanik (m/ž) - 45.000 - 55.000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
okres Tachov, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spolupráce s externími firmami při provádění oprav jemu svěřených zařízení
• Zajištění plynulého chodu všech mechanických zařízení (mechanické prvky výrobního zařízení, oprava, údržba nástrojů a nářadí, ovládání výrobního zařízení na úrovni obsluhy a údržby)
• Kontrola výrobní zařízení podle plánu údržby
• Diagnostika, analýzy závad a návrh nápravných opatření
• Spolupráce na vytváření preventivních plánů údržby a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dobré finanční ohodnocení
• Závodní stravování zdarma
• 25 dnů dovolené
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• 13. plat
• Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
• Další vzdělávání, firemní akce
• Možnost kariérního růstu
• Práci v moderním prostředí
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středně odborné nebo středoškolské vzdělání technického směru
• Osvědčení pro práci s elektrickými zařízeními do 1000V
• Praxe v obdobném provozu ve výrobní společnosti výhodou
• Základní znalost práce na PC
• PLC programování velkou výhodou
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců