Project Manager (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme špičkového Project Managerapro našeho klienta, který přináší vzrušující příležitosti k řízení a koordinaci projektů v rychle se rozvíjejícím prostředí online obchodu. Pokud máte zkušenosti s projekty v oblasti ecommerce a jste připraveni na výzvu, přidejte se do týmu.

• návrh, plánování a koordinace realizace především eCommerce projektů
• kontrola a řízení provozních logistických projektů, procesů
• zodpovědnost za kvalitu projektů, dodržování termínů a spokojenost klienta
• identifikace klíčových potřeb klienta a nabídka možných řešení
• pravidelné reportování a hodnocení výsledků nadřízenému a vedení společnosti
• budeš důležitým členem týmu mezi oblastmi vývoje operací plnění, skladem a IT
• definice a monitorování KPI souvisejících se systémem a výsledná identifikace optimalizací budou součástí tvé odpovědnosti
• vytváření a aktualizace pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• vysoce dynamické pracovní prostředí s přátelskými a ochotnými kolegy
• strukturovaný úvod k novým úkolům
• svoboda rozvíjet vlastní myšlenky, prolomit novou půdu a uplatňovat odvážné přístupy
• zajímavé mzdové podmínky odpovídající zkušenostem
• až 5 týdnů dovolené
• atraktivní benefity: Kartu MultiSport, Stravenky, možnost vzdělávání, akce pro zaměstnance atd.
• důkladné zaškolení a podporu kolegů u tvého startu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené vysokoškolské vzdělání, ideálně se specializací na logistiku
• odborné zkušenosti v oblasti logistiky, procesního a Change managementu
• vhodné metodické dovednosti v řízení procesů a velmi dobrou znalost prezentačních a komunikačních technik specifických pro cílovou skupinu
• zkušenosti s projektovým řízením i větších projektů v oblasti internetových řešení – ideálně eCommerce
• aktivní znalost Aj, NJ = slovem a písmem
• velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel, Word, Power Point atd.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců