Key Account Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro předního světového poskytovatele infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a chytrých zařízení hledáme Key Account Managera/ku pro oblast Public, Transportation a Energy.

• Hlavním úkolem je posílit tržní postavení organizace a dosáhnout finančního růstu v daném odvětví. Hledat, rozvíjet a uzavírat obchodní příležitosti.
• Definovat dlouhodobé strategické cíle v daném odvětví, budovat důležité vztahy se zákazníky a sledovat aktuální tržní trendy.
• Mít hluboké pochopení klíčových zákazníků v daném odvětví, rozumět jejich podnikání, identifikovat obchodní příležitosti, které odpovídají  produktům a řešením, a rozvíjet místní partnerství.
• Spolupracovat s interním týmem a externími partnery na zvyšování obchodních příležitostí a maximalizaci příjmů pro organizaci.
• Pomáhat rozvíjet nové zákazníky, spravovat stávající klienty a zajistit, aby byli spokojení. Prezentovat řešení a služby, které splňují nebo předvídají budoucí potřeby klientů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní platové ohodnocení
• Atraktivní benefity a bonusový systém
• Flexibilní pracovní doba
• Moderní pracoviště
• Otevřená a podporující pracovní kultura, která vítá různorodost a kulturní rozmanitost
• Rozvinutý systém kurzů a rozvíjení zaměstnanců
• Možnost kariérního postupu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání
• Zkušenost s vedením účtů klientů v oblasti ICT
• Pracovní zkušenosti a znalosti prodeje složitých technologických řešení zákazníkům.
• Kladný vztah k akvizici
• Výborné komunikační schopnosti
• Angličtina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4785481  Datum zveřejnění: 15.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.