Bezpečnostní konstruktér / analytik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsícNemáme přesně danou mzdu, mám danou podle toho, jaký je průměr

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš stabilního zaměstnavatele? Chceš se podílet na něčem novém? Hledáme konstruktéra a analytika v jednom. Takže jestli Tě láká tyto oblasti spojit a vytvořit něco jedinečného, tak se mi určitě ozvi!
Do všeho tě zasvětíme!

Co tě u nás čeká a nemine?
• Analýzy bezpečnosti a reportů při vytváření nových produktů
• Identifikace bezpečnostních rizik v produktech
• Poskytování podkladů pro systémového inženýra
• Zpracování dat týkajících se spolehlivosti a udržitelnosti
• Zajištění shody s platnou legislativou (ČSN, ČOS, STANAG, ISO, DIN atd.)
• Samostatné zpracování technických materiálů od dodavatelů v českém a anglickém jazyce
• Evidence technických materiálů
• Účast na jednáních a prezentace výsledků činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Od nás můžeš čekat:
• silná a stabilní společnost
• 7,5 h pracovní doba ⏳
• závodní stravování
• příspěvek na dopravu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvky (jubilea, výročí)
• program Cafeteria, Volareza ☕️
• možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe potřebujeme:
• analytické myšlení
• VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
• angličtina na úrovni B1, němčina výhodou
• znalost MS Office
• znalost práce v SW Solid Edge, Adobe Acrobat, CorelDRAW
• řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců