Obchodní asistent (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Stanete se součástí týmu, který má na starosti vylepšování komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailech a zpracovává zákaznické požadavky
• Náplní vaší práce bude administrativa spojená se zpracováváním nabídek v informačních systémech a následná fakturace realizovaných zakázek
• Dále budete zastupovat kolegy v obchodní a servisní části firmy a v případě pomoci poskytnete pomocnou ruku obchodníkům na cestách
• Při své práci budete také denně komunikovat se zákazníky prostřednictvím e-mailu či telefonu a v neposlední řadě budete v kontaktu s německými kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi zajímavé finanční ohodnocení
• Dáme vám 13. plat ve výši Vaší měsíční mzdy
• Vyplácíme roční bonus, který je závislý na vašem přínosu firmě a Vašem výkonu
• Podporujeme vaše vzdělávání absolvováním odborných školení
• Poskytneme vám příspěvek na stravování
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Budete pracovat v moderním zázemí malé firmy (20 zaměstnanců) pyšnícím se špičkovou strojírenskou technologií
• 25 dní dovolené
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokud máte zkušenosti se zpracováním zakázek v informačních systémech (jakéhokoli druhu) a máte znalost obchodního procesu obchodu mezi firmami (B2B), pak pro nás máte nejvhodnější kvalifikaci
• Nebojíte se složitějších IT systémů a pečlivost je pro vás samozřejmostí
• Považujete-li se za zodpovědného a proaktivního člověka s dobrými organizačními schopnostmi, pak stojíme právě o vás!
• Pakliže ovládáte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni, jste náš člověk, protože budete spolupracovat s kolegy v Německu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců