Konstruktér (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš práci na pozici Konstruktéra?
Zajímá tě oblast automotivu?
Umíš anglicky?
Chceš profesionálně růst? My ti tu příležitost dáme!
Nabízíme spolupráci na HPP nebo IČ!
Jsme mladá a dynamická firma, kde konstruování je naším denním chlebem a zároveň naší vášní.

Zabýváme se výrobou součástek a průmyslových strojů.
K urychlení pracovního postupu využíváme moderní technologie, a to následující:

Cloud technologie
- zde sdílíme naši práci a klient má ihned přístup
- výhoda je, že není zapotřebí instalace
- lze porovnat jednotlivé fáze projektu
CAD software
- vizualizace, modely, animace
- 2D a 3D modely
- konvenční i nekonvenční metody výroby
Online prostředí
- díky Covidové situaci jsme se museli přizpůsobit, a to, že vše umíme řešit online (od první podané nabídky až po finální zhotovení zakázky)
- přizpůsobení časovým možnostem klienta, úspora času skrze dojíždění
- možnost konzultace a následné prezentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- sickdays
- po zapracování možnost pracovat na home office
Nenašel jsi zde ty pravé benefity? Nevadí! Jsme otevření a nebráníme se individuálnímu přístupu, co se týká benefitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl umět:

- znalost práce v CAD systému (zkušenost s Onshapem, Catia nebo NX výhodou)
- komunikativní znalost angličtiny (se zákazníky, dodavateli)
- zkušenosti s konstrukcí a znalost čtení výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Šebestová
Tel.: +420602108591
E-mail: poslat životopis
ID: 4802280  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.