Konstrukér (M/Ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připraven dát průmyslu nový směr? Přidej se k nám jako Konstruktér a dej svůj talent do hry!

Hledáme někoho, kdo má rád výzvy a chce se podílet na vytváření budoucnosti průmyslu.

Co na vás čeká?
• Tvorba nových věcí: Budete tvůrcem 3D/2D dokumentace, která pohne výrobním procesem kupředu.
• Navrhujte s námi: Spolu budeme tvořit formy, montážní a manipulační přípravky, které budou přesně takové, jaké potřebujeme.
• Inovujte a zkoušejte: Zavádějte novinky a prototypy do výroby, abychom mohli stále zlepšovat naše produkty.
• Spolupracujte a komunikujte: Budeme úzce spolupracovat s dodavateli a zákazníky, abychom dosáhli společných cílů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Inspirativní pracovní prostředí: U nás se nebudete nudit. Každý den je plný nových výzev a příležitostí.
• Možnost profesního růstu: Vaše schopnosti a úsilí oceníme a podpoříme váš další rozvoj.
• Konkurenční platové ohodnocení: Vaše práce bude odměněna odpovídajícím platem a dalšími benefity.
Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který se s chutí pustí do práce!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zápal pro věc: Pokud máte rádi výzvy a chcete se podílet na tvorbě nových věcí, jste tím, koho hledáme.
• Trochu jazyků: Ovládáte němčinu a angličtinu? Skvělé, oceníme to!
• Znalost CAD softwaru: Se Solidworks nebo Inventorem se naučíte pracovat rychle a efektivně.
• Schopnost pracovat samostatně: Dokážete pracovat sami a máte smysl pro detail.
• Zkušenosti v oboru: Znalost obrábění a svařování jsou výhodou.
• Pohotovost a flexibilita: Jste připraveni na různé výzvy, které každý den přinese.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marija Johanova
Tel.: +420 607 015 582
E-mail: poslat životopis
ID: 4809209  Datum zveřejnění: 16.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.