Business Development Manager IT/ Engineering

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 70 000 Kč/měsíc+ 30% variabilní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se připojit ke společnosti, která je průkopníkem v podpoře organizací v jejich digitální transformaci a rozvoji?
Hedáme vášnivého profesionála, ktery se chce podílet na zefektivňování procesů u klientů prostřednictvím implementace nejnovějších technologií a pracovních postupů.Firemní IT experti pracují ruku v ruce s klienty na implementaci široké škály technologií, zahrnující vývoj aplikací, infrastrukturu a Cloud, digitální transformaci, BI, AI a kybernetickou bezpečnost.
Společnost se současně zaměřuje na inovativní řešení v oblasti Engineeringu, kde se zabývá integrovanými systémy, průmyslovou automatizací, softwarovými řešeními a dalšími technologickými inovacemi.

Tvým hlavním úkolem bude aktivně hledat nové obchodní příležitosti a klienty v České republice, přičemž se budete pohybovat v obou klíčových oblastech - IT a Engineering. Budeš mít možnost se podílet na tvorbě strategií pro rozvoj portfolia v obou odvětvích a hrát klíčovou roli v expanzi společnosti na trhu.
Pokud hledáš příležitost, která Ti umožní nejen rozvíjet profesní růst, ale také být součástí inovativního a dynamického týmu, pak je toto příležitost pro Tebe. Přidej se do týmu našeho klienta a pomoz posouvat digitální transformaci českých firem na další úroveň!
Vyhledávání obchodních příležitostí a nových klientů
️ Péče o stávající projekty a klienty.
Komunikace s klíčovými hiring managery a dalšími odděleními našich klientů
Spolupráce s HR týmem při specifikaci požadavků klienta
Účast na výběrových řízeních a pohovorech, abyste vybrali ty nejlepší kandidáty pro naše projekty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zodpovědnou a nezávislou práci
Hybridní model práce: Nabízíme flexibilitu s možností práce ze 3 dnů v kanceláři v Praze 4.
Mzda fix + 30 % variabilní složka za uskutečněné prodeje
‍‍‍ Přátelský a neformální kolektiv
Stabilní zaměstnání: HPP smlouva na dobu neurčitou (s možností spolupráce na IČO).
Prostředí pro rovnováhu mezi prací a životem
Zelené prostředí a ocenění #GreatPlaceToWork: Naše společnost se zavazuje k udržitelnosti a podpoře zdravého pracovního prostředí.
Benefitní balíček: Nabízíme cafeteria systém, příspěvek na stravování, Multisport kartu a další výhody.
️ Dovolená a volné dny: 5 týdnů dovolené + 3 sick days, abyste měli čas na relaxaci a obnovu energie.
Penzijní připojištění
Volné vstupy do ZOO Praha: Zabavte se s rodinou nebo přáteli ve volném čase.
Přidej se a staň se součástí dynamického týmu, který posouvá digitální transformaci vpřed.
Pošli nám svůj životopis. Rádi Tě poznáme osobně. Přihlaste se teď!
Víš o někom, kdo by se na tuto pozici hodil? Dej jim vědět!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dokončené VŠ vzdělání
️ Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
️Komunikativní úroveň angličtiny
Zkušenosti s bodyshoppingem v blasti Engineeringu/Automotive a IT jsou výhodou
Zájem o oblast IT a Engineeringu.
Profesionální vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marta Nesbitt
Tel.: +420 702 168 010
E-mail: poslat životopis