Key Account Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kolín, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou českou společnost, která patří mezi špičky v oblasti polygrafických řešení, hledáme zkušené obchodníky. Pokud jste člověk, který si cení práce v živém pracovním prostředí, nebojí se novinek a má chuť se učit, rádi se s Vámi setkáme.

• Vytváření kvalitních B2B vztahů:Budete mít příležitost udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy se zákazníky.
• Proaktivní komunikace:Aktivně budete komunikovat se zákazníky, abyste jim mohli nabídnout technická řešení a služby, které odpovídají jejich potřebám.
• Rozvoj obchodu:Vaším úkolem bude vyhledávání nových zákazníků, navázání spolupráce a budování pevných vztahů.
• Plánování a strategie: Budete připravovat obchodní plány a budete mít odpovědnost za jejich úspěšné plnění.
• Obchodní jednání: Budete navrhovat obchodní podmínky spolupráce se zákazníky a povedete obchodní jednání.
• Administrace a analýza:Budete se věnovat vedení obchodní administrativy a provádět analýzu trhu.
• Podpora prodeje:Budete mít možnost podílet se na řízení akcí na podporu prodeje a propagace polygrafických řešení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zázemí:Česká firma s dlouholetou tradicí a vynikajícím renomé v polygrafickém průmyslu.
• Finanční ohodnocení: Mzda bude odpovídat Vašim zkušenostem a výkonu.
• Odborné zaškolení:Bude Vám poskytnuto odborné školení na polygrafické produkty a služby.
• Pracovní prostředí: Můžete očekávat přístup k interním kurzům a školením, která Vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti.
• Flexibilita: Můžete se těšit na pružnou pracovní dobu a moderní pracovní nástroje, včetně mobilního telefonu a notebooku.
• Služební automobil: Budete mít k dispozici služební automobil pro pohodlné pracovní cestování.
• Benefity a slevy: Vychutnejte si vlastní jídelnu, příspěvek na dopravu, slevy na mobilní tarify a další zajímavé výhody.
• Podpora a odměny: 2 dny zdravotního volna, slevy na sportovní aktivity a mnoho dalších benefitů, včetně odměn za nově narozené dítě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti a vzdělání: Máte alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici a minimálně středoškolské vzdělání.
• Jazykové schopnosti:Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka je nezbytnou podmínkou, zejména pro mezinárodní obchod.
• Řidičské oprávnění: Máte řidičské oprávnění skupiny B a jste aktivním řidičem.
• Komunikační dovednosti:Máte vynikající komunikační a prezentační dovednosti, které Vám pomohou budovat vřelé vztahy se zákazníky.
• Pozitivní přístup:Pozitivní a aktivní přístup k práci bude Vaší cennou přidanou hodnotou.
• Zkušenosti s polygrafickým průmyslem: Zkušenosti s zakázkovou výrobou v polygrafii jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Spanilá
Tel.: +420601089317
E-mail: poslat životopis
ID: 4818369  Datum zveřejnění: 29.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.