Operátor výroby - Skladník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HR business partner společnosti Jungheinrich, hledá do nově začínajícího provozu v Chomutově,
šikovné skladníky.

Budete přijímat a zaskladňovat/vyskladňovatdíly potřebné pro montáž retraků, to vše v systému SAP. Základní orientace v tomto nebo podobném systému pro vás bude výhodou. S břemeny budete manipulovat nejen ručně, ale také za pomoci retraků, mašinek případně jeřábů. Pracovat budete nejen uvnitř haly, ale také ve venkovních prostorách areálu. Při expedování hotových výrobků, budete muset mít povědomí o administrativěs tím spjaté a alespoň základní znalost způsobu kotvení velkých nákladů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rozmanitou práci v dobrém kolektivu a čistém prostředí
• 25 dní dovolené
• Zaměstnanecké benefity ve formě příspěvku na dopravu, stravenky v hodnotě 85 Kč/den (hradí zaměstnavatel)
• Po 6 měsících příspěvek 1 000 Kč na penzijní připojištění a příspěvek 1 000 Kč do systému Cafeterie
• Mzdové ohodnocení podle zkušeností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
• Technické myšlení a orientace ve skladových prostorách
• Znalost skladových procesů a ERP systému SAP výhodou
• Zkušenosti s manipulační technikou, platný průkaz VZV
• Spolehlivost, učenlivost
• Ochota práce na směny (v budoucnu 3 směnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Nataliie Melnychenko
Tel.: +420 739 570 246
E-mail: poslat životopis
ID: 4819417  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.