Technolog

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho prestižního klienta v dopravním průmyslu hledáme šikovného Technologa.

Zde je několik klíčových úkolů, které tato pozice zahrnuje:

• Vytváření výrobních postupů v systému Helios a pečlivé mapování technologického kusovníku.
• Sestavování podrobných operačních návodů pro výrobu, montáž, obrábění, svařování a lisování.
• Šikovné plánování využití výrobních a pracovních kapacit.
• Přímý dohled na pracovištích a úzká spolupráce s mistrem výroby a týmem dělníků.
• Kreativní práce na cenových kalkulacích výrobků.
• Realizace technických zkoušek a důkladné technologické prověrky.
• Odborné určování materiálů a polotovarů pro výrobu a spolupráce na optimálních výrobních dávkách.
• Designování speciálních přípravků pro výrobu, obrábění, svařování, montáž a lisování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu).
• Prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení.
• 13. plat podle výsledků společnosti.
• 5 dnů placeného volna navíc.
• Příspěvek na MultiSport kartu.
• Jazykové kurzy.
• Stravenkový paušál.
• Příspěvek na životní a penzijní připojištění.
• Cafeterie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ve strojním oboru.
• Orientaci v technické dokumentaci a normách.
• Znalost technologie obrábění, svařování, lisování.
• Uživatelskou znalost PC – Word, Excel.
VÝHODA, KDYŽ UMÍTE:
• Znalost práce v 3D CAD systémech – Autodesk Inventor.
• Znalost práce v 3D CAM systému.
• Znalost systému Helios Nephrite.
• Pasivní znalost anglického jazyka (občasné čtení dokumentace v angličtině).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Tarabášová
Tel.: +420702238115
E-mail: poslat životopis
ID: 4827230  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.