Design engineer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - sever
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V dnešní době velice atraktivní obor automatizace se zahraničním vedením, kde 80% produkce jde do automotive elektroniky a 20% zahrnují trendy produkty např. pro chytrou domácnost vyráběné na míru zákazníkovi. Na Plzni-severu najde uplatnění zkušený CAD mechanical design engineer. Jsi to ty? Čti níže!

- Spolupráce s klienty a designovými týmy na určení požadavků na mechanické systémy
- Návrh designu automatických strojů a funkčních celků
- Provádění mechanických návrhů pomocí CAD a 3D programů
- Vytváření simulace a vizualizace
- Využití 3D technologie tisku pro testování funkčnosti
- Komunikace s klienty, dohled nad dodavateli
- Příprava technické zprávy, dokumentů se specifikacemi
- Sledovaní nejnovějších pokroků v technologii a designových trendech
- Předávání zkušeností profesně mladším

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- atraktivní finanční ohodnocení
- roční bonus
- 25 dní dovolené
- příspěvek na dojíždění
- profesní rozvoj
- jazykové kurzy
- pružná pracovní doba
- stravenková karta
- příspěvek na připojištění
- možnost nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání
- zkušenost s programováním v CAD, znalost technologie 3D tisku
- zkušenost s vývojem automatických strojů
- znalost bezpečnosti a ergonomie strojů
- anglický jazyk na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Cuchalová
Tel.: +420 603 551 982
E-mail: poslat životopis