Koordinátor logistiky/skladových zásob materiálu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zapojte se do našeho týmu a staňte se koordinátorem plynulého pohybu materiálů! Hledáme člověka, který se domluví dobře AJ a který přinese své znalosti a energii do naší dynamické společnosti.

• Kontrola dílů ve skladu s ohledem na jejich obrátkovost a efektivnost skladových zásob (materiál, dodávky, technické změny, datum nasazení atd.)
• Odpovědnost za skladové inventury v závodu
• Zpracování analýz skladových rozdílů a vytváření nápravných opatření
• Denní komunikace se zákazníkem (Německo/Francie)
• Koordinace činnosti externího dodavatele logistických služeb (řízení doprav k zákazníkovi)
• Průběžná informovanost směnových mistrů o aktuální situaci
• Tvorba a aktualizace předpisů
• Odpovědnost za vedení adaptačního procesu nově nastoupených zaměstnanců v rámci SCM
• Dohled na potřebné vybavení pracovníků správným pracovním nářadím a pomůckami
• Tvorba a řízení ODS (tj. sledování aktuálnosti a ukládání v elektronické verzi, distribuce tištěných kopií, školení, likvidace starých verzí)
• Vedení týmu Cycle countu, Shippingu, Trenink zóny, určování priority a nastavení nových procesů
• Zodpovědnost za výsledky jednotlivých týmů
• Odpovědnost za soulad s předpisy IATF a BOS

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi zajímavé platové ohodnocení
• 25 dnů dovolené
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Penzijní připojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský kolektiv a další výhody
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Praxe v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Znalost práce na PC MS Office, SAP a QAD
• Analytické schopnosti, odolnost vůči stresu, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
• Schopnost určování priorit v souladu s cíli společnosti, přizpůsobit se rychlým změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marika Špringlová
Tel.: +420602119523
E-mail: poslat životopis
ID: 4827234  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.