Hlavní účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chýně, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme jedinečného jednotlivce na pozici: Finanční Hrdina.
Je to firma specializující se na komplexní logistické služby, a hledáme  kandidáta, který přinese své dovednosti a energii do našeho týmu.

• Máte schopnost efektivně vést a inspirativně motivovat tým.
• Ovládáte řízení finančních záznamů a dat. Finanční tabulky jsou vaším bojištěm.
• Jste zkušení v práci s korporátními finančními výkazy. Čelili jste výzvám v podobě rozmazaných čísel a přesto jste zvítězili.
• Umíte se výborně komunikovat a budovat vztahy s lidmi.
• Rozumíte důležitosti zdanění v celkovém podnikatelském kontextu.
• Klade důraz na přesnost, spolehlivost a analytické uvažování.
• Jste připraveni spolupracovat na nových projektech a akvizicích.
• Nové výzvy pro vás nejsou problémem, ale příležitostí k růstu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Podporu a vedení od zkušených kolegů.
• Stabilní prostředí s neustále rostoucími možnostmi.
• Flexibilitu v pracovní době a možnost částečné práce z domova.
• Příležitost k rozmanité práci, která vám otevře dveře k růstu a plnému rozvinutí vašeho potenciálu. Vaše dobrodružství teprve začíná!
• Firemní benefity jako stravenkový paušál, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění a další. Protože i superhrdinové si zaslouží odměny!

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaše životopisy. :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Hledáme odvážného jednotlivce, který touží po profesním růstu a stabilitě v kariéře.
• Zvládnete uzávěrky účetnictví, zpracování daňových přiznání, audit, konsolidované závěrky a další účetní povinnosti. Pro vás jsou tyto úkoly hračkou.
• Povedete tým 20 talentovaných kolegů z různých oblastí.
• Zajistíte soulad s platnými předpisy a interními kontrolami.
• Vaše pravidla budou platit v celém našem finančním světě.
• Spolupracujete s finančním manažerem a externími partnery.
• Vaše spolupráce bude jako tým bojující proti každodenním finančním výzvám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Tarabášová
Tel.: +420702238115
E-mail: poslat životopis