Obráběč kovů CNC

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost s třicetiletou tradicí, která patří mezi největší výrobce za tepla válcovaných bezešvých kruhů s vysokým podílem mechanického opracování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obráběč kovů CNC za velmi lukrativních mzdových podmínek.

Hlavní náplní práce bude obsluha CNC karuselů, které dokážou obrábět obrobky až do průměru 5 000 mm. Po zaučení na stroji se budete samostatně věnovat přípravě, úpravě a odladění stroje v prostředí Siemens Sinumerik řady 840.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu ve výši 50%
• Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
• Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
• Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
• Odměna za práci na odd. tepelného tváření až 1000,-/měs.
• Služba „Employee Life Assistant“
• Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
• Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
• Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
• Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
• Možnost pravidelného praní firemních oděvů
• Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
• Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání nebo praxe v oboru obrábění.
• Znalost prostředí Siemens Sinumerik.
• Samostatnost a chuť se učit nové věci.
• Ochotu pracovat na 12 hod. směny denní/noční.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Linartová
Tel.: +420603534954
E-mail: poslat životopis