Можливість для людей з України

Operátor výrobních linek s možností ubytování

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chropyně, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
135 Kč/hod.Po zaučení měsíční bonus až 5000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance do české firmy s dlouholetou tradicí, která se zabývá recyklací a zpracováním plastů. Vaším úkolem na této pozici bude:

• obsluha drtiče plastů a granulační linky, zajištění plynulého chodu
• sledování průběhu výroby
• jednoduché manuální úkoly související s obsluhou strojů
• manipulace s materiálem
• vizuální kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda od 135 Kč/hod, po zaučení variabilní bonusová složka až 5000 Kč/měsíc
• příplatky za noční směnu, víkendy a svátky
• možnost ubytování s příspěvkem 7000 Kč/měsíc
• v případě dojíždění možnost dotované dopravy
• 20 dní dovolené
• příspěvek na stravování 40 Kč/den

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ukrajinský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• fyzickou zdatnost a manuální zručnost
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinových směnách (ranní směna 6:00-18:00, noční směna 18:00-6:00)
• samostatnost a spolehlivost
• výhodou je zkušenost s prací ve výrobním podniku a oprávnění na VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Uchytilová
Tel.: +420 720 951 358
E-mail: poslat životopis
ID: 4837471  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 135 Kč/hod.