Datový analytik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Datového analytika.

CÍTÍŠ SE PŘI PRÁCI S VELKÝMI DATY JAKO RYBA VE VODĚ?
Máš talent na analýzu dat a zkušenosti s jejich zpracováním? Dokážeš odhalit trendy v číslech a přeměnit je na hodnotné informace? Pokud se ve světě dat cítíš jako ryba ve vodě, přidej se k nám jako zkušený datový analytik! Hledáme někoho, kdo se rád ponoří do oceánu dat a pomůže nám z něj vylovit ty nejcennější perly.

• plavat v datech:Zpracovávat data z různých zdrojů jako jsou MES systémy, ERP systémy a Real-Time databáze
• stavět datové hrady:Navrhovat a vytvářet komplexní datová řešení pro naše zákazníky, zejména v oblasti výroby
• budovat datové sklady:Podílet se na návrhu a implementaci datových skladů (DWH) a OLAP kostek pomocí SSAS
• vyrábět datové koktejly:Navrhovat a vytvářet reporty v Power BI, které budou pomáhat při rozhodování na základě dat

Zaměstnanecké výhody, benefity

• štědré finanční ohodnocení – nástupní mzda 60 až 90 000,- HM
• práci ve firmě, která je ve svém oboru jedinečná v ČR – co děláme my, nikdo jiný nedělá!
• skvělý tým, perfektní pracovní podmínky a moderní vybavení
• maximální podpora při zaškolování
• samostatná a zodpovědná práce
• zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny na oběd
• flexibilní pracovní doba po zapracování
• možnost občasné práce z domova po zapracování – občasný home office není problém
• stravenkový paušál
• mobilní telefon po zkušební době
• mobilní tarif zdarma a zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
• 22 dní dovolené – aby ses mohl pořádně zrelaxovat
• placené narozeninové volno – oslavuj, jak se patří!
• benefitní karta Flexi Pass CARD s pravidelným měsíčním příspěvkem po zkušební době
• kurzy angličtiny na pracovišti po zapracování
• příspěvek na dopravu při dojíždění více než 25 km denně po zkušební době
• mnoho dalších skvělých benefitů
Navíc se můžeš těšit na přátelský kolektiv a moderní kanceláře v klidné části Liberce, v blízkosti MHD.
Nástup je možný ihned na hlavní pracovní poměr.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně 2 roky praxe v oboru – zkušenosti se počítají!
• znalost a praktická zkušenost s MS SQL Serverem
• pokročilou znalost SQL, T-SQL
• znalost relačních databází a datového modelování
• znalost Power BI a DAX
• řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud máš:
• znalost prostředí Microsoft Fabric
• znalost dalších produktů v rámci Power Platform – Power Automate, Power Apps
• základní znalost konceptů Data Science/Machine Learning

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Stančevová
Tel.: +420 733 641 991
E-mail: poslat životopis