Elektro Projektant – Ideální příležitost pro absolventy!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš začít svou kariéru v oblasti průmyslové automatizace? Jsi čerstvý absolvent elektrotechniky a hledáš výzvu, která tě posune dál? Připoj se k našemu týmu jako Elektro Projektant!
Na této pozici budeš projektovat řídicí systémy pro průmyslovou automatizaci. Po důkladném zaškolení do našich systémů a procesů se postupně zapojíš do reálných projektů po celé České republice. Budeš pracovat nejen z kanceláře, ale také přímo v provozech, kde budeš dohlížet na realizaci projektů a získáš tak rychlou zpětnou vazbu.

• Projektování elektro systémů v prostředí EPLAN
• Příprava podkladů pro výrobu rozvaděčů a řídicích polí
• Tvorba projektové dokumentace
• Spolupráce na návrzích řešení a přípravě nabídek pro zákazníky
• Komunikace s projektovým týmem, dodavateli a zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Získáš praktické zkušenosti a cenné dovednosti
• Pracovní prostředí, kde se neustále učíš a rozvíjíš
• Možnost kariérního růstu a odborného vzdělávání
• Podpora zkušeného týmu, který tě provede začátky
Přidej se k nám a odstartuj svou kariéru s námi!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost pečlivé a systematické práce

• Týmového ducha a chuť se učit nové věci
• Platná vyhláška č. 50 – minimálně §6
• Řidičský průkaz, aktivní řidič a ochota cestovat po ČR
Co je výhodou:
• Znalost EPLAN (Electric P8)
• Zkušenosti s 2D konstrukcí v AutoCADu
• Znalost řídicích systémů Siemens

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4847537  Datum zveřejnění: 4.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.