Technolog

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Děčín, Okres Děčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného Technologa.
Pro jakou společnost hledáme tuto pozici? Společnost, která vyvíjí a vyrábí komplexní elektronické sestavy pro průmyslové, medicínské a automobilové aplikace.
Jak je na tom firma s kvalitou? Díky zkušenostem, kvalifikovaným pracovníkům a nejmodernějším výrobním zařízením zaručujeme našim zákazníkům nejvyšší kvalitu.
Využiji k pozici cizí jazyk? Určitě, výrobu realizujeme v Německu a České republice.

• Zpracování technologické části výrobních listů včas
• Průběžná aktualizace technologické výrobní dokumentace
• Příprava cenových nabídek s určením potřebného času a nákladů na nástroje, zařízení a programy
• Koordinace termínů a technického obsahu s obchodním oddělením a výrobními partnery
• Koordinace technologických postupů pro nové výrobky s odpovědnými osobami ve výrobě
• Vytváření pracovních plánů a jejich zadávání do systému PPS
• Stanovení požadavků na nástroje, zařízení a programy pro výrobní stroje a příprava technologického plánu
• Řešení výrobních a technologických problémů ve výrobě
• Dohled nad procesními technologiemi a zavádění nových technologií do výroby
• Konstrukce potřebných zařízení (samostatně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé pracovní prostředí v mladém a flexibilním týmu
• Týmově orientovaná pracovní atmosféra
• Atraktivní plat orientovaný na výkon
• Možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje
• Dovolená 25 dní
• Bonusy, benefity

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené střední odborné vzdělání technického směru nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
• Výhodou jsou dlouholeté odborné zkušenosti v oblasti technologie výroby elektronických a elektromechanických sestav a systémů
• Znalost německého a nebo anglického jazyka
• Řidičský průkaz – skupina B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců