Mistr výroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha - Východ, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícdle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou českou společnost, která patří mezi špičky v oblasti polygrafických řešení, hledáme Mistra výroby. Chtěli bychom oslovit zkušené kandidáty z různých výrobních odvětví, kteří ocení technicky zajímavou práci v čisté a tiché výrobě.

• Řízení a koordinace týmu ca 20 kmenových pracovníků ve výrobě
• Plánování a obsazování směn, rozdělování práce
• Kontrola kvality odvedené práce
• Dodržování výrobních postupů, BOZP, PO a hygienických standardů
• Řešení operativních problémů během směny
• Účast na poradách s vedením
• Spolupráce na zlepšování výrobních procesů
• Spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zázemí české firmy s tradicí
• Finanční ohodnocení podle praxe, zkušeností a výkonu
• Interní školení a kurzy
• Vyšší než zákonné příplatky (přesčasy, pohotovost)
• Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
• Dotovanou stravu v naší jídelně
• Příspěvek na dopravu
• 2 dny zdravotního volna (sick-day)
• Zvýhodněné tarify od T-Mobile pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
• Slevy do Vodního světa v Kolíně a Aquapalace v Praze
• Slevy na ubytování v Harrachově a Mariánských Lázních
• Další benefity, jako pomoc s ubytováním a odměny za nově narozené dítě
• Výbornou dostupnost MHD

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání (polygrafický nebo technický směr výhodou)
• Praxe na vedoucí pozici ve výrobě
• Znalost polygrafie je výhodou, nikoli podmínkou
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Výborné organizační schopnosti a aktivní přístup
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Spanilá
Tel.: +420601089317
E-mail: poslat životopis