Nákupčí nepřímého materiálu (ž/m)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Stříbro
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení portfolia dodavatelů nepřímého materiálu
• Vedení iniciativy ke snižování výdajů, zvyšování platebních podmínek a průběžně zlepšení dodacích podmínek dodavatelů.
• Reportování KPI (úspory, snižování počtu dodavatelů, platební a smluvní podmínky)
• Jednání s dodavateli ohledně cen a smluvních podmínek
• Kontrola dodržování a implementace politiky nepřímého nákupu
• Analýza a kalkulace pořizovacích nákladů v oblasti nepřímého materiálu a služeb a návrh metod ke snížení těchto nákladů
• Reporting a komunikace s ostatními odděleními
• Spolupráce na nových projektech v oblasti služeb a nepřímého materiálu
• Řízení výběrových řízení a e-aukcí
• Podpora synergii mezi ostatními závody a spolupráce s Evropským Category managementem
• Schvalování a kontrola přijatých faktur
• Založení a řízení dodavatelské základny v interním systému
• Administrativa spojená s komunikací změn dodavatelům
• Správa systému nepřímého jako administrátor

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v globální stabilní společnosti
• Prostředí neautomobilového průmyslu (jedna směna, velmi vzácné přesčasy atd.)
• Vysoká orientace na rozvoj a školení zaměstnanců
• Motivující čtvrtletní bonusy
• Příspěvek na dopravu (dle cen pohonných hmot)
• Obědy a nápoje zdarma
• 25 dní dovolené + 3 dny sick days
• Možnost 1 dne v týdnu práce z domova
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Firemní benifity a další
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Alespoň 2 roky praxe na kancelářské/technické pozici ve výrobním závodě
• Zkušenosti v oddělení nákupu/sourcingu nebo plánování materiálu výhodou
• Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)
• Pokročilý v českém jazyce v případě zahraničního uchazeče
• Pokročilá úroveň MS Office: MS Excel, Word
• Dobré verbální komunikační schopnosti
• Organizovaný, spolehlivý a disciplinovaný
• Dobré komunikační schopnosti
• Profesionální vzhled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4850000  Datum zveřejnění: 7.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.