Operátor skladu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Rousínov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme skladového pracovníka do dynamické zahraniční společnosti s více než 30letou historií na českém trhu. Pracoviště se nachází v Rousínově nedaleko od Slavkova u Brna a pokud nejste zdejší, nevadí! Zaměstnavatel poskytuje příspěvek na dopravu! Kromě skvělého kolektivu nabízíme i spoustu zajímavých benefitů jako jsou příspěvky na MULTISPORT kartu, příspěvky na penzijní a životní pojištění, zvýhodněný tarif mobilního operátora a další!

• Manipulace s paletovaným zbožím uloženým na zemi
• Třídění zboží podle určených tras
• Provádění skladových inventur

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Různorodou a fyzicky náročnou práci v sehraném týmu
• Stabilní pracovní zázemí silné české společnosti
• Podpora odborného a profesního růstu
• Práce na 8hodinové směny v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční) od pondělí do pátku (víkendy a svátky volné)
• Pravidelné měsíční výplaty s možností záloh
• Měsíční prémie na základě výkonu
• 5 týdnů dovolené ročně
• Příspěvky na dopravu a dovolenou
• MULTISPORT karta
• Stravenky v hodnotě 110 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
• Příspěvky na penzijní a životní pojištění
• Zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
• Pracoviště v Rousínově
• Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ochotu pracovat a fyzickou zdatnost
• Zkušenosti s prací ve skladu
• Spolehlivost a vysokou pracovní morálku
• Schopnost obsluhovat nízkozdvižný vozík (zaškolení a získání oprávnění zajistíme)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Štrajtová
Tel.: +420 725 919 905
E-mail: poslat životopis
ID: 4852628  Datum zveřejnění: 11.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.