Senior project manager - výroba nábytku

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Benešov u Prahy, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného a motivovaného Senior projektového manažera pro výrobu nábytku, který bude zodpovědný za řízení dodavatelů, vývoj nových zařízení a celkovou koordinaci projektů. Bude zajišťovat hladký průběh projektů od začátku až do konce, včetně vyhledávání vhodných dodavatelů, konzultace technických záležitostí a udržování vztahů s klienty.

• Řízení dodavatelů a vývoj nových zařízení: Hledání vhodných dodavatelů, jednání s nimi, konzultace technických záležitostí, spuštění výroby a udržování vztahů s dodavateli až po konečné vyhodnocení projektu.
• Řízení vztahů s klienty:Aktivní budování a udržování vztahů s klienty, zajištění jejich spokojenosti a řešení případných problémů.
• Řízení projektů:Vytvoření plánu projektu, monitorování jeho průběhu až po dokončení. Zastřešení projektu od přiřazení po fakturaci, včetně sledování harmonogramu, rozpočtu a kvality.
• Vytváření a správa dokumentace:Vytváření a správa projektové dokumentace, správa finančních záznamů a reportů.
• Koordinace externích týmů a dodavatelů:Efektivní koordinace a řízení externích týmů a dodavatelů, zajištění hladkého průběhu spolupráce.
• Cestování ke klientům: Časté cestování ke klientům v rámci České republiky i do zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Individuální plánování pracovní doby
• Firemní vůz
• Možnost práce z domova
• Práci v dynamickém a přátelském týmu.
• Možnost osobního a profesního růstu.
• Atraktivní platové ohodnocení a benefity.
• Příležitost pracovat na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí.
• Sick days
• Notebook, firemní telefon

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně 3 roky zkušeností s výrobou nábytku.
• Schopnost číst technické výkresy a plány budov.
• Znalost materiálů a technologií pro výrobu nábytku.
• Zkušenost s řízením dodavatelského řetězce.
• Pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem).
• Aktivní řidič (řidičský průkaz skupiny B).
• Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců