Skladník / manipulant VZV

HOGO Time Solution GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
22.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1750 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame skladnikov do
drevopriemysel / dve alebo tri smeny / pri Salzburgu, TIROLSKO, - rezanie dosak, vyroba peliet, vyroba list na obklady
potravinarsky priemysel / vyroba dzusov, vyroba slaniny, balenie salamov / miesta v TIROLSKU na dve smeny
letecky priemysel / vyroba a opracovavanie leteckych dielov

sme cisto rakuska firma, 12. rok na trhu prace, zamestnavame len na rakusku zmluvu
mesiac skusobna doba, 14. platov, moznost zaloh za manipulacny poplatok
NEMCINA NA UROVNI ROZUMIEM A ODPOVIEM NEVYHNUTNA
vlastny automobil potrebny
NEPLATITE ZA SPROSTEDKOVANIE - zamestnavame priamo, na firme hovorim aj slovensky
NASTUP OKAMZITE ALEBO PODLA DOHODY

Informácie o výberovom konaní

sme rakuska firma
zamestnavame, nik neplati u nas poplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilovy priemysel / pre audi, vw, porsche /brusenie naraznikov
vyroba dzusov - potravinarsky priemysel
drevovyroba
letecky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

chut pracovat
nevypinat si telefon, ked zafixujeme pracovne miesto
dva krat si premysliet, ci chcem ist pracovat do zahranicia, kde budem brany ako domaci a nie cudzinec

Rakúska personálna leasingová spoločnosť
- u nás sa poplatky neplatia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3451133  Datum zveřejnění: 17.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1750 brutto