Pracovník do výroby

HOGO Time Solution GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
okamzite alebo podla dohody
1 770 EUR/mesiacku zakladnej mzde uvedennej v hrubom / brutto - sa pripocitavaju nadcasy a smenove priplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualne hladame spolahlivych pracovnikov na poziciu
PRACOVNIK DO VYROBY /
drevarensky priemysel / ZELL AM MOOS -
alebo vyroby lyzi / Mittersil
Lambach - potravinarsky priemysel / obsluha strojov a zariadeni
Heinfels - vyroba sladkosti

Sme Rakuska firma / nemcina na urovni dorozumenie sa na pracovisku je u nas potrebna, tak ako vlastne auto
Zamestnavame
14.platov
rakuske poistenie / zdravotne a socialne
mesiac skusobna doba

Informácie o výberovom konaní

sme rakuska firma
volne miesta dostavame pravidelne
dnes mame zamestnanych cez 1300 pracovnikov a ubytovanie hradime, tak ako poskytujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

chut pracovat v zahranici
otvorenost a uprimnost pri komunikacii /nasa praca je tiez draha ...a nemame radi, ked posleme zmluvy a potom sa zazracne kandidatovi pokazi auto

Sme firma - PERSONALNY LEASING, zamestnavame 13. rok. Sidlo mame v Hornom Rakusku. Pracovne ponuky - stavby, sklady, vyroba, sprievodcovia vo vlaku. Kandidati bez nemciny u nas velke sance nemaju. Potesime sa kazdemu kandidatovi, ktory nam posle zivotopis v nemcine so spravnym tel.cislom
NESPOLUPRACUEME SO SPROSTREDKOVATELMI
ID: 3867714  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 770 EUR/mesiac