Pokrývač střešních krytin, Klempíř, Pokrývač

HOGO Time Solution GmbH

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
14,22 EUR/hod.K hodinovej mzde sú aj diety vo výške 26,40€ Měsíční výdělek je cca 2200 € v čistém při 40 hodinách.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o práci pro klempíře-stavební, pokrývání střech. Práce na průmyslových a komerčních budovách, rodinné domy novostavby, Plechové střechy, okvapové systémy, oplechování komína, vikýře apod. Práce na zaměstnanecký pracovní poměr. Práce vhodná pro klempíře, který je obecné zručný, mě už předešlé zkušenosti s podobnou prací. Práce se provádí ve výškách! Klempíř který umí používat potřebné nářadí k práci, rychle se učí novým věcem. Znalost NJ nutná umět se domluvit na pracovišti a firmě. Auto potřebné. Práce je na dlouhodobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 2.100 / měsíčně netto
- 13 & 14 / plat navíc v roce
- Zdarma ubytování
- Rakouská pracovní smlouva (zaměstnanec).
- Zálohy na Váš účet podle vyžádání

Informace o náboru

- Sme čistě Rakouska firma.
- Nik u nás neplatí poplatky.
- So sprostredkovatelmi nespolupracujeme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Skúsený samostatný stavebný Klampiar, pokrývač strechy oplechovanie vikierov, okapový systém, pokladá plech na rovnú strechu a pod..
Prax v obore minimálne aspoň 3 roky.
Vlastné auto nutnosť kvôli doprave z/do práce
Vlastné ručné náradie, vhodné.
Životopis zaslať v NJ jazyku !
Úroveň jazyka: NJ úroveňA2-B1 level komunikačné schopnosti, Porozumieť pracovným pokynom na pracovisku.
Výučný list výhoda, nie podmienka !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma - personální leasing, zaměstnávat 13. rok. Sídlo mame v Horním Rakousku. Pracovně nabídky - stavby, sklady, výroba a jiné. Kandidáti bez němčiny u nás velké šance nemají. Potěšíme se každému kandidátovi, který nám pošle zivotopis v němčině se správným tel. číslem
NESPOLUPRACJEME se zprostředkovateli
ID: 4040161  Datum zveřejnění: 1.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,22 EUR/hod.