Elektrikár s vyhláškou

HOGO Time Solution GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
14,07 EUR/hod.13 a 14 plat, diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bytove a priemyselne instalacie, tahanie kablov, rozvodove skrinky a pod..

Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek.
Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

Ubytovanie zadarmo, rakuska pracovna zmluva, 13 a 14 plat, diety

Informácie o výberovom konaní

TVOJ PROFIL:
- Nemčina na dorozumenie
- Relevantné pracovné skúsenosti
-Osobný automobil
PONÚKAME:
- ŠTART: 2022
- Príjemná pracovná atmosféra
- Zodpovedná práca
- UBYTOVANIE zadarmo!

Viac info cez e-mail alebo telefonicky!
Email: [email protected]
☎ +43 664 889 626 34

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Znalost cítania technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potrebna

prax,zrucnosti a vyhlaska

Rakúska personálna leasingová spoločnosť
- u nás sa poplatky neplatia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4248530  Datum zveřejnění: 25.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,07 EUR/hod.