Autoklampiar

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.300 EUR + mesačné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Máš skúsenosti s opravami a renováciou karosérií motorových vozidiel?
- Máš vzťah k historickým vozidlám a chceš aby sa Tvoja záľuba stala prácou?
- Dokážeš pracovať samostatne a zároveň aj v tíme?
- Hľadáš profesijnú zmenu a novú pracovnú motiváciu?

Ponúkame Ti zaujímavú a neobyčajnú prácu, plnú každodenných výziev a nových skúseností. Staň sa súčasťou zabehnutého tímu renovácií historických vozidiel Oldtimer, ktorému sa pod rukami z kopu šrotu stáva hodnotný veterán :-)

- rozoberanie vozidiel, odstrojenie karosérie
- posúdenie stavu karosérie
- oddelenie poškodených častí karosérie a príprava na odlakovanie
- výmena a dopasovanie poškodených dielov
- výroba a dopasovanie poškodených dielov
- cínovanie karosérie
- celkové dopasovanie karosérie a jej dielov

- práca v autodielni iba v dennej zmene
- navyšovanie sadzby v závislosti na dĺžke spolupráce
- odmena 100,- EUR za odporučenie nového kolegu
- príspevok na DDS
- férové jednanie, profesionálne zaškolenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť zúčastniť sa na odborných kurzoch

V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoklampiar, zvárač CO2, strojný zámočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v zámočníckej alebo klampiarskej dielni a v používaní príslušných zariadení
- odbornosť v oblasti opráv, dopasovania a cínovania karosérií
- schopnosť posúdiť stav karosérie a odhadu rozsahu opráv
- samostatnosť pri plnení pracovných úloh a dodržiavanie stanovených termínov
- starostlivosť o dielňu a zverené vybavenie
- orientácia v katalógoch náhradných dielov
- vodičský preukaz sk. B, BE vítaný
- jazykové znalosti (AJ, NJ) vítané

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Blanka Sovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3457583   Datum zveřejnění: 30.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1.300 EUR + mesačné odmeny podľa výkonu