Od 7,10 – 10,20 eur/h pre „skúsených“ v oblasti kontroly kvality. Denne platíme o pol hodinu viac (čas na obed)! Čítaj náš inzerát a porovnávaj!

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 7,10 - 7,50 eur/h + počas víkendu za noc +1,80 eur/h, za noc +1 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- picking
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Bratislava , Devínska Nová Ves , Lozorno , Malacky, Bratislavský kraj

Obedová pauza? Aj tú Vám zaplatíme. Koľko to vlastne vychádza? Budete prekvapení. Bezkonkurenčná ponuka!

Zavolaj nám - 0917/ 522 572

Včasné vyplácanie faktúr aj 2 - 3 x za mesiac

1. Sadzba pre minimálne 1 rok skúseného kandidáta v kontrole kvality
Od 7,10 – 7,50 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:
+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok, t.j. od 8,10 - 8,50 eur/h
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu v noci, t.j. od 8,90 - 9,30 eur/h
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu, t.j. od 7,90 - 8,30 eur/h
+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne)
*7 eur/h + od 0,10 – 0,50 eur/h príplatok za mobilitu

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb po 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov

2. Sadzba pre menej ako rok skúseného kandidáta v kontrole kvality, alebo kompletizácia dielov a pomocné práce
Od 6,20 – 6,60 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:
+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok, t.j. od 7,20 - 7,60 eur/h
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu v noci, t.j. od 8 - 8,40 eur/h
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu, t.j. od 7 - 7,40 eur/h
*6,10 eur/h + od 0,10 – 0,50 eur/h príplatok za mobilitu

Od 7,10 – 7,50 eur/ h už po odpracovaných len 400h* (cca po 2-3 mesiacoch) a plus k tomu:
- na základe výkonu a počtu hodín a flexibility

My ich aj dávame, nie len sľubujeme !!! Ak je spokojný zákazník, sme spokojní my a budeš spokojný aj ty.

Ďalšie benefity:
- Platíme aj obedové prestávky
- Včasné vyplácanie faktúr 2x za mesiac
- Odmena 100 € za odporučenie nového poskytovateľa na spoluprácu
- Pitný režim v letných mesiacoch
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.11.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto veľkou výhodou, mimo BA nutnosť
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Jurkovičová
Tel.: +421917522572
E-mail: poslať životopis
ID: 3508169   Datum zveřejnění: 4.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 7,10 - 7,50 eur/h + počas víkendu za noc +1,80 eur/h, za noc +1 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky