Od 6,06 – 9,24 eur/h pre „skúsených“ v oblasti kontroly kvality. Denne platíme o pol hodinu viac (čas na obed)! Čítaj náš inzerát a porovnávaj!

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 6,06 - 6,46 eur/h + za nedeľu a sviatok 2,78, za noc 1,39 eur/h, za sobotu 1,67 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prerábka elektrických áut
- kontrola a odstraňovanie nedostatkov dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- picking
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti
- vyvážanie áut v rámci závodu

Nitra, Trnava

Obedová pauza? Aj tú Vám zaplatíme. Koľko to vlastne vychádza? Budete prekvapení. Bezkonkurenčná ponuka!

Zavolaj nám - 0917/ 522 572

1. Sadzba pre overeného skúseného kandidáta v kontrole kvality
Od 6,06 – 6,46 eur/h !!! odmena za služby a plus k tomu:
+ 2,78 eur/h za služby na zákazke počas nedele alebo sviatku, t.j. od 8,84 - 9,24 eur/h
+ 1,67 eur/h za služby na zákazke počas soboty, t.j. od 7,73 - 8,13 eur/h
+ 1,39 eur/h za služby na zákazke v noci, t.j. od 7,45 – 7,85 eur/h
+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne)

2. Sadzba pre menej skúseného kandidáta v kontrole kvality a pomocné práce
Od 5,56 – 6,06 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:
+ 2,78 eur/h za služby na zákazke počas nedele alebo sviatku, t.j. od 8,34 - 8,84 eur/h
+ 1,67 eur/h za služby na zákazke počas soboty, t.j. od 7,23 - 7,73 eur/h
+ 1,39 eur/h za služby na zákazke v noci, t.j. od 6,95 – 7,45 eur/h

BMS na základe hodnotenia od 0,10 – 0,90 eur/h
Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb po 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov

My ich aj dávame, nie len sľubujeme !!! Ak je spokojný zákazník, sme spokojní my a budeš spokojný aj ty.

Informácie o výberovom konaní

- Platíme aj obedové prestávky
- Včasná úhrada faktúr
- Odmena 100 € za odporučenie nového poskytovateľa na spoluprácu
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto je nutnosť
Výhoda: Preukaz VZV, zváračský preukaz Z M1
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Manuálna zručnosť a technické myslenie, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Jurkovičová
Tel.: +421917522572
E-mail: poslať životopis
ID: 3514841   Datum zveřejnění: 12.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 6,06 - 6,46 eur/h + za nedeľu a sviatok 2,78, za noc 1,39 eur/h, za sobotu 1,67 eur/h + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platené obedové prestávky