10 eur/h + za noc, víkend, sviatok , Auto-elektrikár

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 10eur / h + za nedeľu a sviatok+2,78, za noc +1,39 eur/h, za sobotu +1,67 eur/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Auto-elektrikár
Hľadáme LEN skúsených

Volajte ihneď! 0917 / 522 572

- Diagnostika funkčných závad vozidla
- Odstraňovanie elektrických chýb v automobiloch
- Kompletizácia zariadení a komponentov
- Skladanie dielov a odstraňovanie závad
- Zaznamenávanie postupu opráv do systému

Nitra

Informácie o výberovom konaní

- Platíme aj obedové prestávky
- Včasná úhrada faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto je nutnosť
- Prax auto-elektrikára sú nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Manuálna zručnosť a technické myslenie, dobrý zrak a sluch
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3590814  Datum zveřejnění: 31.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 10eur / h + za nedeľu a sviatok+2,78, za noc +1,39 eur/h, za sobotu +1,67 eur/h