Aj pre ženy - Kontrolór kvality - Malacky, Lozorno, Devínska N/V , Platíme aj čas na obed

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 2 000 EUR/mesiacOd 7,25 - 7 ,50 eur/h + za noc, víkend a sviatok + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platíme aj čas na obed 0,5h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Volajte 0917 522 572
/Po- Pi od 8h-15:30h/

Vhodné pre mužov aj ženy!

Vlastné auto nutnosťou - flexibilita pre: Devínska Nová Ves , Lozorno , Malacky

Platíme aj 0,5h na obed! Prerátaj si to !

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Devínska Nová Ves , Lozorno , Malacky

Sadzba pre minimálne pól roka skúseného kandidáta v kontrole kvality

Od 7,25 – 7,50 eur/h !!! odmena za služby* a plus k tomu:

+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke v noci počas víkendu
+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne)
+ 0,5h platený čas na obed

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov
-vlastné auto nutnosťou

Ďalšie benefity:
- Platíme aj čas na obed
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] alebo volajte 0917 522 572 /Po- Pi od 8h-16:30h/ a dohodneme si osobné stretnutie
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Vlastné auto je nutnosť
- Možnosť ubytovania
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3728511  Datum zveřejnění: 31.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacOd 7,25 - 7 ,50 eur/h + za noc, víkend a sviatok + náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) + platíme aj čas na obed 0,5h