Obchodní asistent/ka

HomeArt

Okres Olomouc, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
IHNED !!!
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost přijme 3 spolupracovníky na pozici OBCHODNÍ ASISTENT/KA
Práce spočívá v komunikaci s novými i stávajícími klienty, prodeji a v lehké administrativě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME :
- práci v mladém kolektivu
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavá práce + motivující výdělky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme komunikativnost, slušné vystupování a schopnost učit se novým věcem. Zkušenosti ze zdravotnictví nebo obchodu výhodou. Nabízíme práci na plný (40 hod.týdně) nebo poloviční úvazek (20 hod.týdně). Vhodné i pro studenty VŠ.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 1247756  Datum zveřejnění: 27.4.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 28000 Kč/měsíc