Asistent/ka v Centru zdraví (Administrativní pracovník/asistent)

HomeArt

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Provízny systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE
Zajímáte se o zdravý životní styl? Rádi sportujete či se pouze o sebe rádi staráte? Nebo jste prostě ambiciózní a chcete si rychle přivydělat?

Do našeho Centra zdraví a krásy přijmu nové šikuláky na vedlejší či hlavní činnost. Pracovní doba je flexibilní, takže je možné pracovat při studiu, mateřské dovolené, nebo jiné výdělečné činnosti.
Minimálně je nutno pracovat 10 hodin týdně. V případě práce na hlavní činnost 25-30 hodin týdně. Dle potřeby.

- kontaktování zákazníků
- pomoc na prodejních výstavách
- telefonické sjednávání schůzek
- oslovování a servis pro stávající a VIP klienty

Práce na plný úvazek na základě mandátní smlouvy.

Po dohodě možnost i dlouhodobější spolupráce. Nástup možný IHNED.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zázemí mezinárodní společnosti, vysoké progresivní ohodnocení.
Kreativní práce v mladém a dynamickém týmu.
Zaškolení a průběžné doškolování zdarma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- věk min. 18 let
- ochota učit se novým věcem
- komunikativnost a příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 1978110  Datum zveřejnění: 25.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Provízny systém