Konzultant/ka na HPP I VPP, Praha 10

HomeArt

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED !!!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ztratili jste zaměstnání? Neváhejte a přijdte mezi nás.
Mezinárodní firma Zepter přijme nové obchodní konzultanty/ky do kanceláře v Praze na HPP, ale i na VPP na základě mandátní smlouvy.

Místo práce:
* Praha 10, Na šafránce 36
* Praha 1, Spálená 55

KDO JSME?
* jsme dynamická skupina s úspěšnou tradicí ve 40 zemích světa
* jsme držitelem ocenění a certifikátů kvality (ISO, DEKRA, TŰV)
* máme 7 vlastních továren v Německu, Itálii, Švýcarsku

CO DĚLÁME?
* dodáváme výrobky ke krásnému bydlení s moderním dizajnem
* prodáváme unikátní systémy pro zdraví a zdravý životní styl
* specializujeme se na osobní poradenství a nadstandardní péči

JAKÉ MÁME VÝSLEDKY?
* jsme úspěšný tým, rosteme už několik let za sebou
* celosvětově máme víc než 65 milionů spokojených klientů
* jsme v ČR už třiadvacátým rokem a máme více než 1,7 milionu klientů v ČR

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
* nabízíme vám dokonalý a vyzkoušený systém práce
* staráme se o komplexní osobnostní rozvoj členů týmu
* na výdělky podle odvedené práce
* nové úspěšné spolupracovníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME :
* možnost využití nového způsobu odměňování( po dobu 3 měsíců) fixní plat
* zázemí stabilní společnosti
* práce spočívá v komunikaci s novými a stávajícími zákazníky (telefonování a osobní jednání s klienty), uzavírání kupních smluv a v drobné administrativě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME :
* občanství ČR
* komunikativnost
* ochotu učit se
* příjemné vystupování
* morální a etickou úroveň

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.

Adresa společnosti

HomeArt
Spálená 55
110 00 Praha 1, Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Němcová
Tel.: 774749656
E-mail: poslat životopis
ID: 1978222   Datum zveřejnění: 23.1.2018