Asistent/ka prodeje

HomeArt

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovním místě
● Místo práce: Praha
● Nabízený plat (hrubého): cca 25 000 Kč měsíčně (provizní systém)
● Termín nástupu: IHNED !!!
● Druh pracovního poměru: plný úvazek
Práce na plný úvazek na základě mandátní smlouvy.

Úspěšná společnost přijme 4 ASISTENTY/ASISTENTKY KANCELÁŘSKÉHO PRODEJE.
Práce spočívá v přímé komunikaci s klienty, prodeji a v lehké administrativě.
NÁROČNÁ PRÁCE = NADPRŮMĚRNÉ VÝDĚLKY !!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME :
- práci ve stabilním kolektivu
- zázemí mezinárodní společnosti
- vysoké výdělky
- po zkušební době možnost pracovního postupu

Informace o náboru

KDO JSME ?
Společnost Zepter International získala prestižní ocenění Czech Superbrands Award pro rok 2015, které je známkou dlouhodobé kvality výrobků a služeb. Jsme dynamická skupina s úspěšnou tradicí v 60 zemích světa. Jsme držitelem ocenění a certifikátů kvality (ISO,DEKRA,TŰV). Máme 8 vlastních továren v Německu, Itálii, Švýcarsku.

CO DĚLÁME ?
- dodáváme výrobky ke krásnému bydlení s moderním designem
- prodáváme unikátní systémy pro zdraví a zdravý životní styl
- specializujeme se na osobní poradenství a nadstandardní péči

JAKÉ MÁME VÝSLEDKY ?
- jsme úspěšný tým, rosteme i letos v době tzv. krize
- celosvětově máme více než 80 milionů spokojených klientů
- jsme zde 25-tým rokem a máme 1,7 milionu klientů !!!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT ?
- předáváme Vám dokonalý a vyzkoušený systém práce
- staráme se o komplexní osobnostní rozvoj členů týmu
- zvýšíme Vaši hodnotu, Vaši produktivitu a Vaše příjmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdělání středoškolské bez/s maturity.
Pozice je vhodná pro absolventy.

POŽADUJEME :
- komunikativnost
- ochotu učit se
- příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 2370442  Datum zveřejnění: 25.7.2019