Asistent v Centru zdraví

HomeArt

Místo práce
Spálená 55, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost BIOPTRON AG sídlící ve Wollerau nedaleko Curychu, založená na jaře roku 1988, zasvětila svou činnost výzkumu, vývoji a výrobě léčebného přístroje světelné terapie BIOPTRON. Po celém světe byly prodány již 3 milióny přístrojů Bioptron. Švýcarské léčebné přístroje Bioptron jsou distribuovány zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Náplní práce je především péče o nové i stávající zákazníky. Novým klientům budete poskytovat bezplatnou léčbu pohybového ústrojí pomocí lékařského přístroje Bioptron (odstraňuje bolesti kloubů a zad, urychluje hojení ran a zlepšuje imunitní systém). Stávající zákazníky telefonicky zveme k nám do Centra zdraví na konzultace, které poskytují nejenom zkušení kolegové, ale i lékař. Vaším úkolem bude i administrativa, vypisování dotazníků a objednávek. Práce na mandátní smlouvu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám nabízíme práci, která dává smysl. Budete pomáhat lidem lépe a zdravěji žít. Můžete mít flexibilní pracovní dobu nebo pracovat naplno tři dny v týdnu a za Váš výkon budete nadstandardně ohodnoceni. Nabízíme bezkonkurenční produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud je Vám více než 18 let, baví Vás povídat si s lidmi a pomáhat jim, mluvíte plynule česky nebo slovensky, rádi se s Vámi setkáme.
Napište nám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 3112822  Datum zveřejnění: 10.1.2018